Epoxidové, anhydritové a cementové podlahy
Ledečská 3415
580 01, Havlíčkův Brod
DOKONALE ROVNÉ A ODOLNÉ PODLAHY
Specializujeme se na epoxidové podlahy v průmyslových provozech, výrobních halách, dílnách a skladech.
V rodinných domech provádíme lité betonové, anhydritové a pěnobetonové podlahy.
Práce provádíme po celé ČR - s ohledem na plošné výměře a vzdálenosti od sídla firmy.
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Epoxidové podlahy

Vysoká odolnost a rychlost zhotovení. To jsou hlavní výhody lité pryskyřicové neboli epoxidové podlahy. Vícevrstvá stěrková podlaha splňuje všechny parametry potřebné pro povrch skladové haly. Nejen, že podlaha dobře vypadá, ale hlavně je bezpečná, obnovitelná a jen tak se nepoškodí.

Epoxidové nátěry

Nejlevnější variantou ze všech epoxidových úprav je epoxidový nátěr. Jedná se o dvou až třívrstvý nátěr v síle do jednoho milimetru. Vyznačuje se vysokou variabilitou použití – od průmyslových hal, kde odolá i mechanickému poškození a velké zátěži, až po velmi praktické využití v domácnosti ( prádelny, kočárkárny, garáže, technické místnosti, atd. ). Nátěr můžete omývat vlažnou vodou, ale i saponátem.

Plastbetonové podlahy

Sypká směs epoxidu a křemičitého písku se na podlahu nanáší ručně s následným zhutněním a zahlazením strojní lopatkovou hladičkou. Plastbetonová podlaha zvládne velkou zátěž, jako jsou přejezdy aut či vysokozdvižných vozíků. Je odolná proti chemikáliím i mechanickému poškození. Tento materiál doporučujeme pro srovnání betonové podlahy.

Anhydritové podlahy

Potřebujete perfektně rovnou podkladovou vrstvu pro podlahové topení? Odpovědí je anhydritová podlaha. Teplo touto podlahu prostoupí až o 40 % rychleji než přes cementové potěry. Na dokonale rovný a pevný anhydrit můžete položit jakoukoliv finální vrstvu, ať se jedná o dlažbu, plovoucí podlahu, PVC nebo parkety.

Lité betonové podlahy

Podlaha z cementového potěru je vhodná do vlhkých a nevětraných místností, jako například garáž, sklep či sauna. I v takto náročném prostředí zůstává povrch dokonale rovný a pevný.

Litý pěnobeton

Rychle a velmi levně pomocí litého pěnobetonu zaizolujete hrbolatou podlahovou konstrukci během několika málo minut. Pěnobetonem jednoduše vyplníte dutiny a další místa, do nichž by bylo obtížné vyskládat polystyren. Tento materiál se používá pro všechny typy staveb.