Epoxidové, anhydritové a cementové podlahy
Ledečská 3415
580 01, Havlíčkův Brod
Tel.: 602 190 461
Email: weplast@weplast.cz
DOKONALE ROVNÉ A ODOLNÉ PODLAHY
Na klíč pro vás vybudujeme nebo opravíme podlahu.
Pracujeme v rodinných domech, administrativních stavbách i průmyslových halách
po celé ČR.

Plastbetonové podlahy

Potřebujete, aby vaše podlaha vydržela velkou zátěž? V tom případě musí být podkladová vrstva velmi odolná, pevná a co nejvíce rovná. Nabízíme vám podklad z plastbetonu, který tyto parametry 100% splňuje a používá se při realizaci podlah ve výrobních dílnách, skladech, halách a garážích.

Co je plastbeton?

Jde o sypkou směs epoxidu a křemičitého písku, která se na podlahu nanáší ručně. Zvládne velkou zátěž, jako jsou přejezdy aut, vysokozdvižných vozíků apod. Je odolná proti chemikáliím i mechanickému poškození.

Oprava betonové podlahy

Plastbeton vám nabídneme i v případě, kdy už máte podkladovou vrstvu, ale je poškozená. Tento materiál je ideální pro srovnání betonové podlahy a dobře se s ním vyspraví různé prohlubně, vydrolená místa apod.

Praktické informace

  • Na plochu o rozloze 1000 m2 nanášíme plastbeton s finální úpravou cca 10 dní. Záleží na tom, jakou zvolíme tloušťku podkladu (určuje se podle plánované zátěže) a na členitosti objektu.
  • Povrch plastbetonu hutníme a co nejvíce rovnáme strojní lopatkovou hladičkou.
  • Jako finální vrstvu doporučujeme litou epoxidovou podlahu nebo epoxidovou stěrku.
Plastbetonová podlaha Plastbeton + stěrka

Chcete poptat naše služby nebo máte dotaz? Napište nám.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů