Epoxidové, anhydritové a cementové podlahy
Ledečská 3415
580 01, Havlíčkův Brod
Tel.: 602 190 461
Email: weplast@weplast.cz
DOKONALE ROVNÉ A ODOLNÉ PODLAHY
Na klíč pro vás vybudujeme nebo opravíme podlahu.
Pracujeme v rodinných domech, administrativních stavbách i průmyslových halách
po celé ČR.

Lité betonové podlahy

Hledáte vhodnou podlahu do místnosti, kde je vlhko a nedá se tam pořádně větrat? Ať už jde o garáž, sklep, saunu, bazén nebo prostory ve starší stavbě, kde bojujete s podzemní vodou, velmi důležitá je vhodná podkladová vrstva. Nabízíme vám litou betonovou podlahu neboli cementový potěr.

Jaké výhody má podlahový beton?

  • Nedrolí se nebo jinak nepoškozuje, a to ani ve vlhku. I v náročném prostředí zůstává povrch dokonale rovný. 
  • Na litou cementovou podlahu lze položit jakýkoli finální povrch, do vlhkého prostředí je vhodná např. keramická dlažba.
  • Hodí se do všech objektů: do bytových a administrativních budov, staveb občanské vybavenosti, sportovních objektů a lehkého průmyslu.
  • Je vaše budova v centru nebo naopak na odlehlém místě? Beton lijeme kdekoli. Ve městě oceníte, že při práci nevznikne nepořádek a také to, že nepoužíváme jeřáb – naše čerpadlo dopraví hmotu až do 30. podlaží a ze vzdálenosti 180 m. Mimo civilizaci je praktické, že nepotřebujeme elektřinu ani vodu. Máme vlastní agregát.
  • Betonová podlaha se může dát na podlahové topení, i když vhodnější je v tomto případě anhydritový potěr.

Cena

Ceny začínají na 240 Kč za 1 m2. Záleží na podlahové ploše a vzdálenosti stavby od betonárny, která materiál namíchá a dopraví. Cenovou nabídku pro vás na vyžádání zpracujeme.

 

Chcete poptat naše služby nebo máte dotaz? Napište nám.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů