Epoxidové, anhydritové a cementové podlahy
Ledečská 3415
580 01, Havlíčkův Brod
DOKONALE ROVNÉ A ODOLNÉ PODLAHY
Specializujeme se na epoxidové podlahy v průmyslových provozech, výrobních halách, dílnách a skladech.
V rodinných domech provádíme lité betonové, anhydritové a pěnobetonové podlahy.
Práce provádíme po celé ČR - s ohledem na plošné výměře a vzdálenosti od sídla firmy.
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s firmou WePLAST ohledně jakýchkoliv epoxidových povrchových úprav podlah, určitě se osobně potkáte s majitelem Ing. Karlem Weberem. Veškerých konzultací i samotné pokládky se totiž účastní osobně. V oboru podlahářství začal pracovat už v roce 1990 a i přes velmi těžké začátky se mu podařilo vybudovat firmu, která ročně zrealizuje přes 7 000 m2 podlah, (plastbetony, epoxidové stěrky a nátěry), středisko Anhydrity provede ročně cca 20 000 m2 litých anhydritových a cementových podlah. Odbornost a osobní přístup jsou hlavní pilíře našeho podnikání. Neustále se vzděláváme na nejrůznějších školeních a předváděcích akcí pořádaných hlavně výrobci epoxidových pryskyřic.

V roce 2008 se do chodu firmy zapojil i syn Hynek Weber, který vede středisko Anhydrity. Stejně jako jeho otec, tak i on Vám pomůže se vším, co se týká lití anhydritových, litých betonových a pěnobetonových podlah. Veškeré podlahářské práce u nás provádí dvě osvědčené party 3–4 živnostníků včele s majitelem firmy. Ve stejném složení realizují podlahy po celé republice už více než dvacet let.

A čím se společnost WePLAST odlišuje od konkurence? Asi hlavně tím, že veškeré práce ohledně epoxidových podlah provádí majitel Karel Weber, podlahářské práce ve středisku Anhydrity provádí stejným způsobem i jeho syn, každý se svojí partou podlahářů, kteří si vzájemně při větších akcích vypomáhají, vždy podle předem navrženého technologického postupu na základě osobní obhlídky. Celý proces realizace podlah je tak pod neustálou kontrolu toho nejpovolanějšího v oboru. Uvažujete nad realizací anhydritové nebo lité betonové podlahy? Napište nám a domluvte si nezávaznou konzultaci. Rádi Vám se vším poradíme.

 

„V oboru se neustále vzděláváme a seznamujeme se s novinkami tak,
abychom vám mohli vždy doporučit ten nejefektivnější postup.“

- Ing. Karel Weber, majitel

logo-zde-pracuji-dobri-andele.png