Epoxidové, anhydritové a cementové podlahy
Ledečská 3415
580 01, Havlíčkův Brod
Tel.: 602 190 461
Email: weplast@weplast.cz
DOKONALE ROVNÉ A ODOLNÉ PODLAHY
Na klíč pro vás vybudujeme nebo opravíme podlahu.
Pracujeme v rodinných domech, administrativních stavbách i průmyslových halách
po celé ČR.

Anhydritové podlahy

Stavíte nebo rekonstruujete rodinný dům a řešíte podlahy? Velmi důležitá je podkladová vrstva, která by měla být být perfektně rovná, pevná a vhodná pro podlahové topení. Tato 3 kritéria – a ještě mnohá další – splňuje litá anhydritová podlaha.

Jaké výhody má anhydrit?

  • Snáze vytopíte dům. Teplo totiž touto podlahou prostoupí až o 40 % rychleji, než přes cementové potěry.
  • Může se na něj dát jakákoli finální vrstva: dlažba, plovoucí podlaha, PVC, koberce, parkety atd.
  • Bude vám sloužit dlouho a dobře. Anhydritový potěr totiž patří k podlahovým technologiím, které mají naprosté minimum poruch.
  • Hodí se do každého interiéru. Podklad z anhydritu se používá nejen pro rodinné domy, ale i bytové nebo administrativní budovy, objekty občanské vybavenosti, sportovní areály, lehčí průmyslové provozy a další.
  • Snadno se aplikuje. Během lití nevznikne žádný nepořádek ani odpad. V místě, kde pracujeme, nemusí být voda ani elektřina – máme vlastní agregát k čerpání směsi. Nepotřebujeme výtah nebo jeřáb. Anhydrit lze čerpat až do 30. podlaží a ze vzdálenosti 180 m od přistaveného autodomíchávače.

Do místností, kde se předpokládá určitá vlhkost, není anhydritová podlaha příliš vhodná, v tomto případě doporučujeme litou betonovou podlahu.

Cena

Ceny začínají na 220 Kč za 1 m2. Záleží na podlahové ploše a vzdálenosti stavby od betonárny, která materiál namíchá a dopraví. Cenovou nabídku pro vás na vyžádání zpracujeme.

Anhydritové podlahy Anhydritové podlahy Podlaha z anhydritu

Chcete poptat naše služby nebo máte dotaz? Napište nám.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů