Epoxidové, anhydritové a cementové podlahy
Ledečská 3415
580 01, Havlíčkův Brod
Tel.: 602 190 461
Email: weplast@weplast.cz
DOKONALE ROVNÉ A ODOLNÉ PODLAHY
Na klíč pro vás vybudujeme nebo opravíme podlahu.
Pracujeme v rodinných domech, administrativních stavbách i průmyslových halách
po celé ČR.

Epoxidová podlaha: Ideální řešení do průmyslového provozuPryskyřicová podlaha patří k nejoblíbenějším povrchům v průmyslových závodech, halách nebo garážích. Zvládne obrovskou zátěž, jen tak ji nezničíte a hlavně skvěle vypadá. Pojďme si říct několik zásadních důvodů, proč se rozhodnout pro epoxid. 

 1. Pryskyřicové podlahy jsou absolutně nepropustné

  Olej, benzín, vazelína - průmyslová podlaha musí být odolná vůči všem nečistotám. A to ta epoxidová rozhodně je! Lité podlahy lehce omyjete – ručně nebo strojně. Díky bezprašnému povrchu zvládne úklid i astmatik.

 2. Zevšednila vám stará epoxidová podlaha? Jednoduše ji přelijte

  Nelíbí se vám původní vzhled? Přijde vám podlaha po letech už omšelá? Epoxidovou podlahu je možné naštěstí jednoduše přeleštit bruskou a bude jako nová. Nebo ještě lépe – po přebroušení povrchu lze aplikovat další vrstvu epoxidové pryskyřice. V takovém případě je jen třeba počítat s tím, že se podlaha s novou vrstvou zhruba o dva milimetry zvedne. Proto si zkontrolujte, zda vstupní dveře do vaší haly nyní nepřiléhají těsně k podlaze.
 3. Litá epoxidová podlaha je prakticky nerozbitná

  Řešíte renovaci podlahy? Chcete takovou, která má dlouhou životnost, neloupe se a zároveň vydrží i obrovské zatížení? V tom případě potřebujete epoxidovou podlahu. Díky výborným fyzikálním a chemickým vlastnostem je totiž prakticky nerozbitná. A to je zvlášť pro průmyslové prostory neocenitelná výhoda.

Epoxidový nátěr: nejlevnější a nejrychlejší varianta povrchové úpravy betonové podlahy      

Nemáte finance na realizaci nové podlahy? Nebo jen chcete bez větší práce opravit tu stávající? Řešením je epoxidový nátěr. Ptáte se proč?

 • Rozhodně cena – epoxidový nátěr je ze všech epoxidových úprav nejlevnější
 • Nejrychlejší způsob renovace betonové podlahy – za několik dní je hotovo
 • Nátěr odolává působení chemikálií – na průmyslové podlahy je ideální

 

Přečtěte si více o epoxidových podlahách. Nebo se nás rovnou zeptejte. Rádi vám poradíme.